logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Аналітичний прогноз «Виклики та можливості - 2018»

У вівторок, 6 лютого, в Гік Бункер - креативний простір Краматорська відбулась презентація Аналітичного прогнозу «Виклики та можливості - 2018».

Фахівці Українського інституту майбутнього (м. Київ) Віктор Андрусів та Юрій Романенко, яких до міста запросив Клуб Підприємців Краматорська, ознайомили присутніх із висновками експертів інституту про майбутнє інформаційних процесів у сферах міжнародної та внутрішньої політики, національної безпеки та оборони, економіки, правоохоронної та судової системи та освіти, що досліджувались на основі загальних тенденцій розвитку галузей протягом 2017 року.

Пропонуємо вам відеозапис цієї події.

 Друк  E-mail

Як бізнес Краматорська виживав під час окупації

Як бізнес Краматорська виживав під час окупації. Як він функціонує зараз. Про це у інтерв'ю Інформаційному агенству "Вчасно" розповідає член Клубу Підприємців Краматорська, директор ТОВ "НПП Крамтехцентр", Сергей Коротун.

 Друк  E-mail

Конкурс на краще оформлення фасадної вивіски - «Обличчя бізнесу»

Шановні підприємці міста Краматорська! Клуб Підприємців Краматорська запрошує вас взяти участь у конкурсі на краще оформлення фасадної вивіски - «Обличчя бізнесу».

Конкурс триватиме з 15 січня по 1 травня 2018 року.

Обов'язковими умовами для участі є наявність у підприємства якісно оформленої фасадної вивіски українською мовою та подання заявки за посиланням: goo.gl/ns2M7y.

Про бізнес-історії учасників конкурсу Клуб Підприємців Краматорська буде розповідати у місцевих ЗМІ.

Ваша участь у конкурсі «Обличчя бізнесу» сприятиме створенню якісного та елегантного образу міста Краматорська, тож долучайтесь!

2018-01-15

 Друк  E-mail

Клуб Підприємців Краматорська звертається до підприємств усіх форм власності з пропозицією встановити вивіски українською мовою

Шановне панство! Зовнішній вигляд будь-якого міста складається з багатьох деталей: архітектури, благоустрою, малих форм, озеленення, скульптури і чистоти вулиць. Так само й вивіски магазинів, офісів, підприємств, ресторанів впливають на його обличчя. Тому підвищення рівню оформлення бізнесу із використанням державної мови сприятиме створенню якісного, елегантного образу міста Краматорська та надасть йому справжнього вигляду україномовного центру Донеччини.

З метою сприяння розвитку української мови в місті Краматорську Клуб Підприємців Краматорська звертається до підприємств усіх форм власності з пропозицією встановити вивіски українською мовою.

 Друк  E-mail

Члени Клуб Підприємців Краматорська взяли участь у другому засіданні Громадської ради при Донецькій ОДА 09.12.2017

Члени Клуб Підприємців Краматорська взяли участь у другому засіданні Громадської ради при Донецькій ОДА, що відбулось 09.12.2017 року. В ході засідання обговорювались наступні питання:

1. Внесення змін до Регламенту та Положення про Громадську раду при Донецькій ОДА.
2. Затвердження складу постійних комітетів Громадської ради при Донецькій ОДА.

2017-12-11-01

Продовжити читання

 Друк  E-mail

Більше статей...