logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Cьомий рок-фестиваль «Я маю власну думку»

У Краматорську 17 червня на площі біля ДК ім. Л. Бикова пройшов сьомий рок-фестиваль «Я маю власну думку». В фестивалі взяли участь кращі рок-гурти з Краматорська, Слов'янська, Покровська, Харкова, Часів Яру, Новогродовки та Маріуполя. Гостями фестивалю стали музичні колективи з Києва, Харкова та Добропілля.

Клуб Підприємців Краматорська долучився до проведення заходу, надавши йому фінансову підтримку.

2017-06-22

 Друк  E-mail

Вшанування членів екіпажу підбитого бойовиками літака Ан-30Б 6 червня 2017

6 червня 2017 року. Рівно три роки тому мешканці села Пришиб стали свідками трагічної події, що водночас є й верховіттям мужності та самовідданості. Коли члени екіпажу підбитого бойовиками літака Ан-30Б відвели палаючу машину за межі житлового району, врятувавши сотні людей від вірної смерті. Тоді загинуло п'ятеро хлопців-льотчиків: командир Костянтин Могилко, оператр фотозйомки Сергій Камінський, борттехнік Павло Дришлюк, механік Олексій Потапенко та радист Володимир Момот.

2017-06-12-01

Продовжити читання

 Друк  E-mail

4 червня 2017 завершився Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чилдрен Кинофест"

4 червня завершився Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чилдрен Кинофест. Трохи сумно й, водночас, відчувається велике задоволення від того, що вистачило бажання, сил та згуртованості гідно провести цей захід у місті Краматорську. Понад півтори тисячі дітей відвідали кінопокази, що відбувались у кінотеатрі «Родина». Вже другий рік поспіль наше місто стає центром дитячої кінокультури завдяки зусиллям Клуб Підприємців Краматорська та Асоцiацiя Жiнок Панi.

2017-06-09-01

Продовжити читання

 Друк  E-mail

Про українське «наївне мистецтво»

Про українське «наївне мистецтво» та чим цікава творчість народної художниці Марії Приймаченко говоритимемо у цьому випуску передачі «КультПроСвіт». Зокрема зупинимося на Фестивалі аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко, що проходить у Краматорську вже втретє. Тож, пропонуємо подивитися, що підготували організатори цьогоріч. Сюжет телеканалу До Тебе

 Друк  E-mail

Фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко 2017

Фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко цими вихідними провели у Краматорську. Тут підбили підсумки та нагородили переможців Конкурс відеороликів "З любов'ю до рідного краю"роликів "З любов'ю до рідного краю". На гостей впродовж дня чекала насичена розважальна програма з іграми, виставками, майстер-класами. Тут також відкрили скульптурну композицію.

Продовжити читання

 Друк  E-mail

Репортаж с фестиваля аматорского искусства им. Марии Приймаченко

20 мая состоялся третий ежегодный Фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко. Этот фестиваль стал самым масштабным из всех предыдущих. Сотни краматорчан, как юных так и взрослых посетили праздник, а многие даже приняли в нем непосредственное участие.

Продовжити читання

 Друк  E-mail

Більше статей...