logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Відкриття щорічного Міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» 2018

У п’ятницю, 25 травня, у конференц-залі Готельного комплексу «Краматорськ» розпочалися кінопокази щорічного Міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». В Краматорську фестиваль проходить вже втретє і за неодмінної підтримки Клуб Підприємців Краматорська.

2018-05-25-03

 

Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» вже п’ятий рак поспіль знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Особливістю фестивалю є визначення щорічного фільма-переможця шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Цьогоріч «Чілдрен Кінофест» буде тривати з 25 травня по 3 червня і пройде в 22 містах України. На кінопокази в Краматорську можна зареєструватись за посиланням: http://childrenkinofest.com/ua/schedule/?city=kramatorsk.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

 

 Друк  E-mail