logo Клуб Предпринимателей Краматорска

У торгово-промисловій палаті Краматорська відбувся семінар з ведення онлайн бізнесу

Минулого тижня, 17 лютого, в конференц-залі торгово-промислової палати Краматорська відбувся семінар, присвячений вивченню інструментів для ведення бізнесу в мережі Інтернет, організований Клубом Підприємців Краматорська. Семінар був відкритим, і його учасниками стали усі бажаючі - кількість присутніх обмежувалася лише місткістю зали.

Семінар з ведення онлайн бізнесу в Краматорську Максим Дереза, фото 1 Семінар з ведення онлайн бізнесу в Краматорську Максим Дереза, фото 2

Впродовж 3-х годин спікер семінару - член Клубу Підприємців Краматорська, директор Туристичної компанії «Делюкс Вояж» Максим Дереза розповідав присутнім про власний досвід використання мережі Інтернет та її інструментів для просування своєї фірми на ринку послуг.

За словами Максима Дерези, стратегії ведення бізнесу в офлайн і онлайн режимах ідентичні, проте відрізняються інструменти. Однією з переваг використання мережі Інтернет для ведення продажів являється можливість аналізувати те, які саме інструменти сприяють залученню клієнтів на сайт, що продає, і на підставі цього аналізу оптимально використовувати ці інструменти.

На лекції була презентована загальна аналітика продажів в мережі Інтернет, а також наведені практичні приклади роботи з деякими інструментами аналізу і використанням результатів цього аналізу для налаштування реклами та елементів інтерфейсу сайтів, що продають, в мережі Інтернет.

Семінар з ведення онлайн бізнесу в Краматорську Максим Дереза, фото 3 Семінар з ведення онлайн бізнесу в Краматорську Максим Дереза, фото 4

 Читать новость на FaceBook

 Друк  E-mail