logo Клуб Предпринимателей Краматорска

У Вінниці пройшов Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу»

2-3 червня у Вінниці проходив Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу» для представників бізнесу Вінницької, Донецької, Чернівецької та Хмельницької областей. Його учасниками стали й члени Клубу Підприємців Краматорська - Світлана Чепєлєва, Алла Кущ, Анна Алад’єва та Наталя Титомір.

Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 1

Форум розпочався 2 червня в передмісті Вінниці під відкритим небом з ранкової кави та приємного спілкування з Надією Лисецькою - президентом Клубу Ділових Людей Вінницької області.

Адвокат компанії Force & Right Legal Group в своїй доповіді на панельній дискусії презентував учасникам форуму нові можливості українського експорту, які ми отримали в 2016 році в рамках Угоди про державні закупівлі Світової організації торгівлі (WTO GPA). Для України Угода почала діяти в повній мірі тільки з 18 травня, що знаменувало відкриття колосального ринку державних закупівель країн ЄС, США, Канади, Швейцарії та ін. об'ємом 1,7 трильйонів доларів США.

Аналітик групи по фінансуванню розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР Ольга Іванченко своїм виступом зламала стереотипне ставлення щодо реальності отримання безповоротного фінансування ЄБРР на розвиток бізнесу. Інноваційним стала доповідь Олега Демчука, радника голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» та радника голови Хмельницької обласної ради. Доповідь пана Олега вразила системністю та оптимізмом щодо можливостей об'єднаних громад регіонів в реалізації масштабних проектів розвитку сільського господарства і будь-якого іншого бізнесу. Висловлені ним ідеї втілені на прикладі об'єднаних спільнот Хмельницької та Чернівецької областей.

Другий день форуму був насичений екскурсіями і новими зустрічами. Учасники заходу отримали унікальну можливість познайомитися з підприємствами та господарствами м.Вінниці:

- Агрокомплексом «АГРАНА Фрут Лука», де вирощують свіжі ягоди та фрукти для промислової переробки й споживання: яблука, полуницю, малину, вишню та ін.

- Заводом «АГРАНА Фрут Україна», який спеціалізується на переробці фруктів, ягід та включає в себе повний цикл робіт: від вирощування і заготівлі сировини до переробки і випуску готової продукції. Сировина проходить детальний відбір та очищення за всіма показниками. 60% продукції підприємства йде на експорт до Європи.

- Сільськогосподарським підприємством «Авангард», де гостей зустрічав член Клуб Ділових Людей Вінницькій області Микола Трач. Гостинний господар показав своє господарство, нові трактори і навіть коптильню. «Україна починається з тебе!» (с).

- Підприємством «Руслана», директор якого, Валерій Башинський, також є членом Клубу Ділових Людей Вінницькій області. «Руслана» займається виробництвом будматеріалів. На підприємстві приємно здивувала зона відпочинку для співробітників: троянди, дерева, озеро з жовтими та білими ліліями, баня.

- Мережею маркетів «Україночка», оформлення яких виконано в кращих традиціях української культури. Разом із широким асортиментом продуктів харчування першої необхідності тут представлено великий вибір ексклюзивної делікатесної продукції та українських національних кулінарних страв. Сервіс та обслуговування - на найвищому рівні!

Також учасники форуму побували у Палаці Потоцьких у Тульчині та відвідали Вінницький дитячий будинок, вихованцям якого передали солодощі та фрукти від Клубу Ділових Людей Вінницької області та Клубу Підприємців Краматорська.

Вінниця порадувала гостей своєю чистотою, затишними кафе і, звичайно ж, плаваючим диво-фонтаном.

Клуб Підприємців Краматорська висловлює величезну подяку Клубу Ділових Людей Вінницької області за можливість взяти участь в Міжнародному бізнес-форумі «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу»! Програма заходу була дуже насиченою - ми отримали величезне задоволення від відмінної організації, отриманої інформації та приємного спілкування з учасниками!

Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 1 Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 2

Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 3 Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 4

Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 5 Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 6

Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 7 Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», фото 8

Більше фото тут

 Друк  E-mail