logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Краматорці розпочали роботу над новою стратегією розвитку свого міста

Сьогодні у великому залі засідань Краматорської міської ради в рамках проекту «Нова стратегія розвитку міста Краматорськ і громадського партнерства» (далі Стратегія) відбулася вступна зустріч представників міської адміністрації із представниками громадських організацій та громадськими діячами. Основна мета зустрічі – це початок роботи та створення робочої групи з розробки стратегії розвитку міста.

Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото

Фахівцями міської ради, координаторами та експертами з розробки Стратегії було озвучено інформацію щодо головних етапів і завдань, які будуть виконані у рамках співпраці з робочою групою. Угода про спільну розробку Стратегії була укладена між Краматорською міською радою та Проектом «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З причини обмеженої кількості складу робочої групи та якнайкращого відбору громадськості до її складу цій зустрічі передувало анкетування представників громадськості, що бажають бути залученими до роботи з написання стратегії розвитку міста. Робочу групу буде створено після опрацювання анкет з урахуванням принципів компетенцій та гендерного балансу. До складу робочої групи увійдуть представники громадських організацій, бізнес-структур міста, структурних підрозділів міської ради, вищих навчальних закладів міста тощо.

Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 1 Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 2

Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 3 Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 4

Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 5 Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 6

Нова стратегія розвитку міста Краматорськ, фото 7

 Друк  E-mail