logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Запрошуемо на Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чилдрен Кинофест 2017

Клуб Підприємців Краматорська та Асоцiацiя Жiнок Панi запрошують маленьких мешканців міста Краматорська, а також діточок з інших міст Донеччини, на безкоштовні кінопокази!

В цьому році Краматорськ, вже вдруге, стане одним з двадцяти міст України, де пройде Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чилдрен Кинофест.

2017-05-24

В 2017 році в конкурсну програму фестивалю увійшло сім європейських фільмів для дітей від 4 до 14 років, поза конкурсом буде показана відреставрована колекція фільмів братів Люм'єр. За традицією, маленькі відвідувачі кінопоказів стануть не тільки глядачами фестивалю, а й виступлять в ролі журі, віддавши свої голоси за вподобані картини. Переможець міжнародного конкурсу буде обраний шляхом підрахунку глядацьких голосів і оголошений 4 червня на церемонії закриття в фестивальному центрі - кінотеатрі «Київська Русь» в Києві.

Показ кінострічок у Краматорську відбудеться з 27 травня по 4 червня в кінотеатрі «Родина». Початок о 8:30.

Відвідати кінопокази може кожна дитина! Заходьте на сайт фестивалю, обирайте фільм для перегляду, заповнюйте коротку форму реєстрації та приходьте! Ми чекаємо на вас!

 Друк  E-mail