logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Шановні члени громади міста Краматорська, просимо вас підтримати петицію

Шановні члени громади міста Краматорська!

Просимо вас підтримати петицію, розміщену на сайті Єдиної системи місцевих петицій згідно до рішення Громадської ради при виконавчому комітеті Краматорської міської ради від 27.04.2017 р.

"Про відкритий конкурс на обрання очільників всіх структур, підпорядкованих Краматорській міській раді"

Враховуючи широкий суспільний резонанс, пов'язаний із роботою Управління освіти Краматорської міської ради, а також спираючись на результати анкетування мешканців міста Краматорська щодо джерел фінансування дитячих навчальних закладів, Громадська рада при Краматорській міській раді на засіданні від 27.04.2017 року прийняла наступні рішення:

- Обрання на посаду начальника Управління освіти Краматорської міської ради здійснювати виключно на умовах відкритого конкурсу.

- Обрання на посади очільників всіх структур, підпорядкованих Краматорській міській раді здійснювати виключно на умовах відкритого конкурсу.

Просимо громадськість міста Краматорська підтримати ці рішення!

Автор: Володченко Юлія Миколаївна

Дата початку збору підписів: 1 червня 2017 р.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь дана: 3 липня 2017 р.

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №515 (В-2209-1-1) «Про відкритий конкурс на обрання очільників всіх структур, підпорядкованих Краматорській міській раді», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 01.06.2017 громадянкою Володченко Ю.М.

Шановна Юліє Миколаївно!

Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" на Вашу електронну петицію «Про відкритий конкурс на обрання очільників всіх структурних підрозділів, підпорядкованих Краматорській міській раді», виконком Краматорської міської ради повідомляє, що згідно Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» стаття 10 ( далі стаття) :
на посади керівника секретаріату (керуючого справами) районної, обласної ради, керуючого справами виконавчого апарату обласних і районних рад, керівників відділів, управлінь та інших працівників органів місцевого самоврядування шляхом призначення
відповідно сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.
Проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством України про державну службу.
Проведення конкурсу регулюється Постановою Кабінету Міністрів № 169 від 15.02.2002 ( зі змінами) «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців». Законодавством не передбачено проведення «відкритих» конкурсів .

Керуючий справами
А.М.Давискиба

 

 

 Друк  E-mail