logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Як громадська ініціатива впливає на обличчя міста

В тему конкурсу вивісок «Обличчя бізнесу», що було оголошено Клуб Підприємців Краматорська в січні 2018 року і наразі триває, - зустріч із Alina Bukina, координаторкою програми «Вивіски» платформи «Тепле Місто» в Івано-Франківську.

2018-04-29-01

З цікавого:
- В Івано-Франківську, ще з 2012 року існує Положення «Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську». Цей порядок регулює правові відносини, що виникають між органами місцевого самоврядування та фізичними і юридичними особами у зв’язку із розміщенням вивісок на території міста Івано-Франківська, визначає процедуру розміщення вивісок та вимоги до їх розміщення. Порядок розроблено з метою захисту майнових інтересів територіальної громади міста Івано-Франківська, майнових інтересів юридичних та фізичних осіб, у власності яких перебувають місця розміщення вивісок, а також з метою поліпшення зовнішнього вигляду міста. Дія цього Порядку поширюється на всі підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності та підпорядкування, а також на всіх фізичних осіб, що здійснюють розміщення вивісок на території м. Івано-Франківська.

- В Івано-Франківську вивіски, які розміщені на пам’ятках культурної спадщини або в межах зон охорони цих пам’яток повинні мати паспорт. Паспорт вивіски – це документ, що погоджується з уповноваженим органом охорони культурної спадщини, в якому фіксуються технічні, конструктивні та архітектурно-естетичні рішення вивіски, місце її розташування з відповідною архітектурною прив’язкою та фотографічний знімок об’єкта до розміщення вивіски.

- В Івано-Франківську діє спеціальний орган, що здійснює контроль за дотриманням порядку розміщення вивісок - Муніципальна інспекція з благоустрою. До завдань інспекторів входить притягнення до відповідальності рекламодавців та людей, що без певного дозволу вішають банери і плакати на стовпах та у недозволених місцях, стягнення штрафів за вивіски, розміщення або розмір яких не відповідають певним закладеним нормам.

2018-04-29-02 2018-04-29-03

 Друк  E-mail