logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Зустріч членів Клубу із магістрантами Школи Управління УКУ

Напевно, в Краматорську знайдеться небагато людей, які б не чули про Молодіжну платформу «ВІЛЬна ХАта». Волонтери «Вільхи» є ініціаторами багатої кількості цікавих проектів, як творчої, так і соціальної спрямованості. Музичні вечори, кіноперегляди, майстер-класи, мітапи, воркшопи, презентації і т.д. - усе це відбувається тут, у «ВІЛЬній ХАті».

Зустріч членів Клубу із магістрантами Школи Управління УКУ, фото 1 Зустріч членів Клубу із магістрантами Школи Управління УКУ, фото 2

 

Чергова цікава подія - зустріч студентів Павла Шеремети із членами Клубу Підприємців Краматорська - відбулася в середу, 16 березня.

Школа Управління, яка діє при Українському Католицькому Університеті (м. Львів) під керівництвом Павла Шеремети, починаючи з минулого тижня, проводить в нашому місті виїзні зайняття. У рамках програми навчання не лише лекції викладачів Школи, але й зустрічі студентів із представниками громадськості, влади та бізнесу м. Краматорська.

Основний принцип роботи Школи, який відстоює Павло Шеремета і якому учить своїх слухачів: «Якщо в країні не виходять фронтальні зміни, ми мінятимемо і розвиватимемо її по острівцях: містами, вулицями, кварталами». І тому питання, які магістранти задавали членам Клубу Підприємців Краматорська були пов'язані з тим, яка ситуація є на даний момент у бізнесі міста і які існують шляхи подолання існуючих проблем. Звучали питання про те, яким чином можна утримати відтік кваліфікованих кадрів з міста, що негативно впливає на розвиток і конкурентоздатність підприємств Краматорська і навіть питання, пов'язані особливостями виховання дітей нашого міста в патріотичному ключі.

Зустріч членів Клубу із магістрантами Школи Управління УКУ, фото 3 Зустріч членів Клубу із магістрантами Школи Управління УКУ, фото 4

Взагалі, зустріч була корисною не лише для слухачів Школи Управління, але й для підприємців - завжди цікаво знати точку зору молодих, соціально-активних людей, зацікавлених в позитивних перетвореннях країни, в цілому, і нашого міста, зокрема.

 

 Друк  E-mail