logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Участь підприємців Краматорська у святі молодості, таланту й краси

31 березня 2016 року члени Клубу Підприємців Краматорська взяли участь в надзвичайно красивому святі - «Міс школа Краматорська - 2016», який проводився в рамках міської конкурсної програми. Захід був організований Міською радою старшокласників та відбувся в Краматорському Центрі позашкільної роботи.

Мисс школа Краматорск 2016, фото 1

Одинадцять старшокласниць демонстрували глядачам не тільки свою чарівну зовнішність, але й безліч талантів. Дівчата танцювали, читали вірші, дефілювали в розкішних сукнях, створених за їх ескізами зі, здавалося б, абсолютно непридатних для цього матеріалів: поліетилену, москітної сітки, паперу.

 

Ми не змогли відмовити собі у задоволенні бути присутніми в складі журі конкурсу. Переможницю було складно визначити - всі дівчата були оригінальні й неповторні. Всі прекрасні учасниці отримали подарунки, підготовлені Клубом Підприємців Краматорська:
- Тіара для переможниці (Ювелірний дім «SA&GA»);
- Автономні зарядні пристрої (компанія «QuartSoft»);
- Солодкі призи (кафе «Комікс»);
- Святкові стрічки.

 

Величезна подяка організаторам, співробітникам Краматорського Центру позашкільної роботи та учасницям конкурсної програми за ентузіазм та творчість, якими вони з нами поділилися!

Мисс школа Краматорск 2016, фото 2 Мисс школа Краматорск 2016, фото 3

Мисс школа Краматорск 2016, фото 4 Мисс школа Краматорск 2016, фото 5

Мисс школа Краматорск 2016, фото 6 Мисс школа Краматорск 2016, фото 7

 

 Друк  E-mail