logo Клуб Предпринимателей Краматорска

На Заводі автогенного обладнання "Донмет" проходить художня виставка

В четвер, 5 травня, пройшли чергові загальні збори членів Клубу Підприємців Краматорська. Подія звичайна. Незвичайним було місце проведення зборів - Завод автогенного обладнання «Донмет».

 Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 1

 

Причиною відходу від традиції збиратися в конференц-залі Краматорського відділення Донецької ТПП стала художня виставка братів В'ячеслава та Олександра Гутиря, яка наразі проходить в актовому залі «Донмет». Ірина Сергієнко (фінансовий директор Заводу автогенного обладнання «Донмет», член Клубу Підприємців Краматорська) запросила своїх колег-підприємців на екскурсію по виставці, представивши їм твори живопису та скульптури митців, розповівши про історію їхнього створення.

Ще одним приємним для очей сюрпризом стала інсталяція із соляних кристалів - новий проект В'ячеслава Гутирі під назвою «Сіль».

Основна ідея цієї композиції полягає в тому, що саме видобуток солі став першопричиною появи та розвитку Донецького регіону. Про це розповідається у фільмі, який супроводжує перегляд соляної виставки.

Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 2 Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 3

Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 4 Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 5

Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 6 Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 7 Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 8

Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 9 Художня виставка на Донмет в Краматорську, фото 10

 

 Друк  E-mail