logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи

Клуб Підприємців Краматорська надав спонсорську підтримку конкурсу «Нумо, козаченьки!», що проходив 11 жовтня у Краматорському Центрі позашкільної роботи з нагоди святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи

Святковий захід було організовано для учнів загальноосвітніх шкіл нашого міста Міською радою старшокласників у співпраці із відділом інструктивно-методичної та організаційно-масової роботи Краматорського Центру позашкільної роботи.

У конкурсі взяли участь четверо хлопців-старшокласників: Олександр Клименко (Краматорська українська гімназія), Артур Мелікян (Загальноосвітня школа № 3), Владислав Черненко (Загальноосвітня школа № 4), Микита Єфімов (Загальноосвітня школа № 22).

Протягом конкурсу хлопці демонстрували присутнім свої чисельні таланти: танцювали, читали реп, давали інтерв’ю, дивували високим рівнем фізичної та інтелектуальної підготовки, а також висловлювали свої пропозиції щодо покращення рідного міста.

Своїми виступами конкурс прикрасили вокалісти, хореографічні колективи, учасники гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» та клуба історичного фехтування.

Всі концертні номери й виступи учасників конкурсу «Нумо, козаченьки!» проходили під бурхливі аплодисменти та підтримуючі вигуки вболівальників та глядачів.

Компетентне журі оцінювало учасників по багатьом критеріям та визначало переможців у кожній з чотирьох номінацій. Титули біли розподілені наступним чином:

- в номінації «Універсальність знань та оригінальність мислення» здобув Олександр Клименко.
- в номінації «Сміливість та рішучість» переміг Артур Мелікян.
- в номінації «Творчість і талант» переміг Владислав Черненко.
- в номінації «Креативність та унікальність» переміг Микита Єфімов.

А головну перемогу у конкурсі отримав учень загальноосвітньої школи № 3 Артур Мелікян. Вітайємо його!

Клуб Підприємців Краматорська завжди радо підтримує усі ініціативи, спрямовані на розкриття талантів молоді нашого міста, та із гордістю спостерігаємо за тим, як вчорашня малеча перетворюється на розумних, впевнених у власних силах юнаків та дівчат, стаючи надією та майбутньою опорою нашої держави.

Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи, фото 1 Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи, фото 2

Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи, фото 3 Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи, фото 4

Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи, фото 5 Свято мужності у Краматорському центрі позашкільної роботи, фото 6

Більше фото тут

 Друк  E-mail