logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Розпочались кінопокази 4-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест»

Сьогодні у місті Краматорську розпочались кінопокази 4-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Кінотеатр «Родина» гостинно відчинив двері для більш ніж двохсот малюків, що прийшли подивитись мультфільм режисера Клода Барраса «Життя Кабачка».

2017-05-27-10

Протягом години юні глядачі спостерігали за історією маленького хлопчика, який після смерті матері опинився у притулку, де отримав кумедне прізвисько, а ще пізнав міцну дружбу та справжню любов. Додаткові радісні емоції дітям подарувало спілкування з кумедними та завзятими аніматорами, які зустрічали й проводжали їх після кінопоказів. У захваті малеча була й від присутності біля кінотеатру рятувальної та патрульно-постової служб, яких було запрошено організаторами для охорони порядку на масовому заході. Діти отримали чудову нагоду дослідити службовий транспорт, вдягнути рятувальну форму та сфотографуватись поруч із представниками мужніх професій.

Демонстрація дитячих кінострічок буде тривати з 27 травня по 4 червня в кінотеатрі «Родина» кожного дня з 8:30. Відвідати сеанси кіно безкоштовно може кожна дитина віком від 4 до 14 років, потрібна лише реєстрація на сайті фестивалю.

Регіональним осередком дитячої культури кіно Краматорськ стає вже другий рік поспіль. Торік фестивальні кінопокази в Краматорську відвідало більше двох тисяч дітей з різних міст Донеччини. Серед них були малюки з сімей учасників АТО, переселенців та діти з особливими потребами.

В 2017 році кінопокази тривають одночасно у двадцяти містах України. В конкурсну програму фестивалю увійшло сім європейських фільмів. Поза конкурсом буде показана відреставрована колекція фільмів братів Люм'єр. За традицією, маленькі відвідувачі кінопоказів є не тільки глядачами фестивалю, а й виступають в ролі журі, віддаючи свої голоси за вподобані картини. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів й оголошено 4 червня на церемонії закриття в фестивальному центрі - кінотеатрі «Київська Русь» в Києві.

4-й Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств в Чернігові, Львові та Одесі, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Швеції в Україна, Датського кіноінституту. Організатор - компанія «Артхаус Трафік».

Генеральними партнерами фестивалю є представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно та ТМ «Весела Корівка». Місією фестивалю вони вбачають популяризацію мистецтва кіно, розвиток традиції сімейних походів в кінотеатр, просування європейських цінностей, підтримку дітей з вразливих соціальних груп.

Партнерами фестиваля в Краматорську виступають Клуб Підприємців Краматорська та Асоцiацiя Жiнок Панi. Спільними зусиллями цих організацій наразі проводиться рекламна компанія на підтримку фестивалю, реєстрація учасників, голосування за кінострічки та організація розважальних заходів перед та після кінопереглядів. Також за ініціативою Асоціації Жінок «Пані» 1 червня, у День захисту дітей, буде проведено кіносеанс, адаптований для дітей із аутизмом, – у залі буде приглушено світло та звук, а також організовано простір, де малюки зможуть вільно пересуватись під час кіноперегляду.

2017-05-27-11 2017-05-27-02

2017-05-27-01 2017-05-27-03

2017-05-27-05 2017-05-27-06

2017-05-27-07 2017-05-27-08

2017-05-27-09 2017-05-27-04

 Друк  E-mail