logo Клуб Предпринимателей Краматорска

Фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко 2017

Фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко цими вихідними провели у Краматорську. Тут підбили підсумки та нагородили переможців Конкурс відеороликів "З любов'ю до рідного краю"роликів "З любов'ю до рідного краю". На гостей впродовж дня чекала насичена розважальна програма з іграми, виставками, майстер-класами. Тут також відкрили скульптурну композицію.

Фестиваль аматорського мистецтва імені Марії Приймаченко в Краматорську проходить вже третій рік поспіль. На честь відомої української художниці митці з Краматорська та інших куточків України кожного разу готують сюрпризи для містян. Цей рік не став виключенням - парк поблизу Центральної міської бібліотеки поповнився п'ятьма символічними дерев'яними скульптурами. Свої шедеври презентували самі автори із Краматорська, Полтавщини, Закарпаття, Києва та Дніпропетровської області. Серед скульптур квітка у формі тризуба, що символізує квітучу Україну. Є тут яскраві птахи, що часто зустрічалися у творчості Марії Приймаченко, а також дерево життя із символами слов'янської міфології. Художник з Закарпаття Міклаш Штець для містян створив портал пращурів, який прикрасив, який прикрасив знаками часів трипільської культури. Від Краматорського скульптора В'ячеслава Гутирі місто у подарунок отримало сонячний годинник, до речі, діючий. Саме краматорський скульптор В'ячеслав Гутиря став ідейним натхненником Фестивалю імені Марії Приймаченко – до першого такого заходу створив кам'яну скульптуру художниці, що наразі прикрашає Центральну бібліотеку. Навпроти цієї композиції і проходила основна частина фестивалю.

Цього дня нагороджували переможців конкурсу відеороликів «З любов'ю до рідного краю». Свої роботи мешканці Донецької області організаторам почали надсилати ще з березня. Від організаторів фестивалю, якими став Клуб Підприємців Краматорська, ці переможці отримали цінні подарунки. В загалом, конкурс відеороликів проходить вже вдруге. Цього року для однієї роботи створили окрему номінацію, а саме, для відеоролику краматорчанина Степана Чубенко, що трагічно загинув у 2014.

На гостей фестивалю цього дня чекало ще багато цікавинок – тут кожен зміг знайти заняття до душі. Майстри та художники з усієї Донеччини презентували свої роботи, а також діяло безліч майстер-класів як для дорослих, так і для малечі. Одні робили ляльок-мотанок, інші вчилися малювати петриківським розписом. А ще на заході гуртом шили картину з роботи Марії Приймаченко «Соняшник». Спробували себе містяни і у гончарській майстерності. Загалом конкурси та майстер-класи для гостей фестивалю діяли впродовж дня. Розважали також своїми виступами на сцені оркестр поліції Донеччини та вихованці школи мистецтв із виставою «Сорочинський ярмарок».

 Друк  E-mail